Pijany kierowca uderzył w słup

Milanówek

W niedzielę wieczorem doszło w Milanówku do groźnie wyglądającej kolizji. Nietrzeźwy kierowca uderzył w słup energetyczny, a jego pojazd został doszczętnie zniszczony. Mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Wiadomość o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Łukasza. – Na ul. Kazimierzowskiej doszło do wypadku. Roztrzaskany samochód osobowy stoi na środku drogi – czytamy w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

Doniesienia potwierdza grodziska policja. Kierowca uderzył w słup energetyczny, następnie odbił się od niego i zatrzymał na ogrodzeniu. Jak się okazało, mężczyzna prowadził samochód po spożyciu alkoholu. – Zgłoszenie otrzymaliśmy 20 grudnia około godziny 20.00. W Milanówku na ul. Kazimierzowskiej samochód marki Audi wpadł w poślizg i uderzył w słup zrywając linię energetyczną. Badanie alkomatem wykazało, że 29-letni kierowca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie – mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. I dodaje: – Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924  925.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.