Pijany kierowca rozbił trzy auta i uciekł

Pruszków

26-letni mężczyzna kierował pojazdem mając dwa promile alkoholu w organizmie. Skręcając w jedną z ulic w Pruszkowie staranował trzy samochody i uciekł. Na szczęście niedaleko, ponieważ został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20.00 w miniony wtorek. Do pruszkowskiej komendy policji trafiło zgłoszenie o kolizji, do której miało dojść w rejonie ul. Plantowej. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce okazało się, że uszkodzone są trzy pojazdy.
 
– Kierowca Renault poruszał się po drogach osiedlowych. Jechał w stronę ul. Powstańców. Skręcając w lewo najechał na zaparkowany pojazd, a ten uderzył w kolejne samochody. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
 
Policjanci rozpoczęli poszukiwania, które nie trwały długo. Kierowca został zatrzymany kilka ulic dalej. To był dopiero początek rozwoju zdarzeń… – Sprawcę odnaleziono w rejonie ul. Chopina. 26-latek miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Dodatkowo miał przy sobie kokainę. Obecnie znajduje się w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje, zostaną przedstawione mu zarzuty – podkreśla Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.