Pierwszy etap przed terminem

Region

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Pół roku przed terminem oddano do użytku pierwszych sześć budynków osiedla Twój Parzniew – Miasto Ogród II ze 120 mieszkaniami. Lokatorzy, którzy mieli wprowadzać się w lipcu, już od lutego mogli zasiedlać swoje lokale. Obecnie trwają prace wykończeniowe w kolejnych dwóch domach, które także wkrótce będą gotowe

Osiedle Twój Parzniew – Miasto Ogród II, jest kontynuacją inwestycji rozpoczętej przed kilkoma laty przy ul. Działkowej, na pograniczu Pruszkowa i gminy Brwinów. Inwestorem jest firma Agroman, znana m.in. z podobnych prestiżowych inwestycji jak Lewandów, Lewandów Leśny i Brzeziny, zrealizowanych w północnowschodniej części Warszawy.

Osiedle–ogród
Inwestycja powstaje w sąsiedztwie pierwotnego osiedla Twój Parzniew Miasto Ogród I. Osiedle I tworzą kameralne, trzykondygnacyjne budynki, na osiedlu II zaprojektowano natomiast domy wyższe – pięciokondygnacyjne. Obecnie powstało już sześć takich budynków, dwa kolejne są na ukończeniu, a łącznie będzie ich 31, w których znajdzie się 610 mieszkań. Osiedle będzie miało kameralny charakter. Wszystko dzięki konwencji osiedla-ogrodu, inspirowanej XIX-wieczną ideą miast-ogrodów, stworzoną przez angielskiego planistę i urbanistę Ebenezera Howarda.

Atrakcyjna lokalizacja
Osiedle Twój Parzniew – Miasto Ogród II usytuowane jest w atrakcyjnym punkcie, pomiędzy miejskimi terenami Pruszkowa (gwarantującymi bliskość dogodnych połączeń komunikacyjnych do stolicy) a łąkami gminy Brwinów. 19 budynków utworzy zewnętrzny wieniec, który będzie otaczał 12 budynków usytuowanych wewnątrz. Siedem z nich zaprojektowano tak, że stanowić będą okrąg otaczający patio– centralny punkt całego założenia. Pod patio usytuowany będzie centralnyn parking podziemny. Parkingi podziemne znajdą się także pod pozostałymi budynkami. Na terenie osiedla przewidziano również place zabaw dla dzieci.

Wygoda i funkcjonalność
Mieszkania w budynkach osiedla zostały zaprojektowane zgodnie z panującymi obecnie trendami: metraż został podporządkowany funkcjonalności. Dzięki  temu lokale nie są bardzo duże, ale wygodne, przestronne i przede wszystkim funkcjonalne – a zatem takie, jakich najczęściej się dziś poszukuje. Klienci mają do wyboru mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 56 mkw. Lub trzypokojowe o powierzchni 71 mkw. Na najwyższej kondygnacji każdego budynku przewidziano największe trzypokojowe lokale – z antresolami i panoramicznymi drewnianymi oknami. Wśród nich można wybrać również większe i mniejsze – o powierzchni 75 mkw. lub 93 mkw. Wszystkie mieszkania na piętrach I – III są wyposażone w dwa balkony, a mieszkania na parterze – w tarasy. W każdym budynku znajdują się windy firmy Kone. Każdy mieszkaniec wraz z lokalem może zakupić miejsce w garażu podziemnym.

Renomowany wykonawca gwarantem jakości
To, co zwraca uwagę w budynkach osiedla Twój Parzniew – Miasto Ogród II, to wysoka jakość wykonania gwarantowana renomą generalnego wykonawcy – firmy Kalter. Domy budowane są z cegły Porotherm. Uwagę zwraca także wysoka jakość wykończenia wnętrz, m.in. posadzki z płytek gresowych i balustrady z drewnianymi pochwytami na klatkach schodowych, aluminiowe drzwi wejściowe z zestawami szyb zespolonych i elektrozaczepami, balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej i szkła bezpiecznego, parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego. Wszystkie lokale są wyposażone w drzwi antywłamaniowe z atestem klasy C i certyfikatem firm ubezpieczających.

Miejsce, do którego chce się wracać
Twój Parzniew – Miasto Ogród jest nie tylko doskonałym miejscem do zamieszkania, ale także – ze względu na bliskość natury – znakomitym miejscem do wypoczynku. Bliskość Pruszkowa i możliwość szybkiego dojazdu do Warszawy czynią to miejsce atrakcyjnym nie tylko dla mieszkańców Pruszkowa poszukujących nowego lokum, ale także dla warszawiaków, którzy w pędzącej i coraz bardziej hałaśliwej aglomeracji poszukują miejsca bliżej natury, a jednocześnie położonego blisko metropolii.

Biuro sprzedaży:
Pruszków,
ul. Działkowa 85 lok. 2
tel. 22 759 96 96
sprzedaz@agroman.pl
www.agroman.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.