Pierwszy Bieg Pamięci

Piastów

Bieganie staje się coraz popularniejsze. Tym razem miłośnicy aktywnego stylu życia wkroczą na ulice Piastowa i Pruszkowa. 2 października odbędzie się pierwszy Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy.

Aktywny styl życia cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Kolejne biegi w naszym regionie przyciągają rzeszę chętnych, którzy chcą zmierzyć się ze swoimi słabościami. Dodatkowo ważna jest idea wydarzenia. W tym przypadku chodzi o uczczenie pamięci Powstania Warszawskiego.

W biegu mają prawo startować osoby, które ukończyły 16 lat. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą internetową do 26 września. Jeśli będą jeszcze wolne miejsca, zapisów będzie można dokonać 1 października w godzinach 14.00-20.00 oraz 2 października między 7.00 a 10.00 w obiektach stadionu miejskiego w Piastowie. W przypadku rejestracji internetowej opłata wynosi 40 zł, po upływie wyznaczonego terminu stawka wzrasta o 10 zł. Limit biegaczy ustalono na 300.  

Bieg rozpocznie się 2 października o godz. 11.00. Uczestnicy wystartują i ukończą zmagania na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie, który jest organizatorem imprezy. Długość trasy wynosi 10 km. 

Uczestnicy biegu zostaną sklasyfikowani według płci i wieku. Na najlepszych w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn czekają nagrody finansowe. Zwycięzcy otrzymają po 1000 zł. Dla drugiego i trzeciego biegacza na mecie przewidziano odpowiednio 600 zł oraz 400 zł. Z kolei zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają nagrody rzeczowe.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.