Pierwszy bieg kolejnego cyklu

Pruszków

W najbliższą sobotę odbędzie się 54. edycja biegu w ramach pruszkowskiego Parkrunu. Bezpośrednio przed nim nastąpi podsumowanie całego sezonu 2014/2015.

W poprzednim tygodniu minął rok od działalności Parkrunu w Pruszkowie. Część oficjalną zaplanowano jednak na 14 listopada. Ponieważ trzeba było podliczyć wszystkie wyniki łącznie z tymi, które pojawiły się po ostatnim biegu. Wtedy zostaną uhonorowani najbardziej aktywni wolontariusze i biegacze.

Podczas specjalnej edycji imprezy zostaną podsumowane roczne zmagania biegaczy. – W najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy bieg kolejnego cyklu rocznego. Zaproszone zostały władze miasta Pruszkowa oraz starostwa pruszkowskiego. Najbardziej aktywne i zaangażowane osoby otrzymają nagrody. Przedstawimy również wyniki sportowe – mówi Janusz Wiśniewski, koordynator Parkrun Pruszków.

Uczestnicy spotkają się standardowo w pruszkowskim Parku Potulickich o godzinie 9.00. Udział w biegu nic nie kosztuje, wymagane jest jedynie wcześniejsze dokonanie rejestracji. Należy wydrukować i przynieść ze sobą indywidualny kod uczestnika. Rejestracja jest jednorazowa, dokonać jej można tutaj. Wyniki sportowe nieco odchodzą na drugi plan. Najważniejsza jest satysfakcja z aktywności fizycznej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.