Pierwsza ofiara wody w powiecie pruszkowskim

Region

W ciągu ostatnich dni doszło do dwóch nieszczęśliwych wypadków podczas wypoczynku nad wodą. W weekend po niefortunnym skoku do wody młody mężczyzna doznał paraliżu, natomiast w poniedziałek 31-latek utonął w zbiorniku wodnym w miejscowości Moszna.

W poniedziałek funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy otrzymali informację o nieszczęśliwym zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Moszna. Ze zgłoszenia wynikało, że podczas kąpieli w zbiorniku wodnym utonął 31-letni mężczyzna. Z zeznań świadków wynikało, że na miejsce przyjechał wraz z synem i kolegą. Straż pożarna po kilku godzinach poszukiwań odnalazła ciało topielca. Policja nie podaje informacji na temat przyczyny utonięcia mężczyzny. Jego ciało zostanie poddane sekcji zwłok.

Jak dowiedzieliśmy się od komendanta pruszkowskiej policji podinsp. Waldemara Perdiona to nie jedyny nieszczęśliwy wypadek, do którego doszło podczas wypoczynku nad wodą. W miniony weekend ofiara bezmyślności był inny mężczyzna. W wyniku skoku do wody doznał paraliżu. Młodzieniec został przetransportowany helikopterem do szpitala. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

W tym roku na terenie garnizonu stołecznego, który częściowo obejmuje teren aglomeracji warszawskiej, utonęło już 8 osób.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.