Piastów gotowy do walki z zimą

Region

Za oknem widać pierwsze oznaki zimy. Urząd Miasta w Piastowie przypomina, iż władze wybrały już wykonawcę odpowiedzialnego za utrzymanie dróg gminnych w okresie zimowym 2010/2011. Umowa została zawarta z konsorcjum dwóch lokalnych firm.

O przygotowaniach do zimy w Piastowie pisaliśmy w październiku. Władze miasta zabezpieczyły w budżecie ponad 900 tysięcy złotych na odśnieżanie i utrzymanie gminnych dróg. 24 września wybrany został wykonawca umowy – konsorcjum dwóch lokalnych firm z Piastowa i Milanówka.

Urzędnicy zaplanowali utrzymanie 175 gminnych ulic, siedmiu ulic powiatowych na terenie miasta, 33 chodników, 29 przystanków komunikacji miejskiej i dziewięciu parkingów.

Piastów przypomina również, że uwagi dotyczące realizacji umowy można zgłaszać do referatu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pod numerem telefonu:  22 723-13-10 lub na adres e-mail: gkm@piastow.pl.

Za utrzymanie ulic powiatowych w Piastowie, tj. Al. Tysiąclecia, wiaduktu im. gen. L. L. Okulickiego, J. Tuwima, Dworcowa, Warszawska, Bohaterów Wolności (od Warszawskiej do Piłsudskiego), J. Piłsudskiego, L. Lisa-Kuli odpowiedzialny jest Wydział Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Pruszkowie. Kontakt z urzędnikami powiatowymi możliwy jest pod nr tel 22 738-15-66 lub adresem e-mail:  drogownictwo@powiat.pruszkow.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.