Piastów zaprezentował mapę inwestycji

Piastów

Piastowski magistrat przygotował interaktywną mapę inwestycji. W ten sposób mieszkańcy będą mogli sprawdzić jakie zadania zrealizowano na terenie miasta w ciągu ostatnich trzech lat.

– Minione trzy lata przyniosły wiele. Zrealizowano w Piastowie niemal 40 bardzo ważnych zadań inwestycyjnych, mających bezpośredni wpływ na poprawę warunków życia piastowian. Wszystko to udało się osiągnąć dzięki środkom gminnym, dofinansowaniom z zewnątrz oraz współpracy wielu osób – informuje piastowski magistrat.

Mapa jest stworzona w taki sposób, każdy mógł sprawdzić konkretne inwestycje z dziewięciu grup. Zadania podzielono na zakresy: bezpieczeństwo, drogi i chodniki, kanalizacja i wodociągi, komunikacja publiczna, oświata i kultura, oświetlenie publiczne, sport i rekreacja, zdrowie i pomoc społeczna, parki i tereny zielone. Każde zadanie jest prezentowane na mapie, dodatkowo dzięki kliknięciu w odpowiednią czytelnik jest przenoszony do wpisu na temat danej inwestycji.

Jakie przedsięwzięcia znalazły się na liście? Znajdują się tam m.in. uruchomienie nowej linii autobusowej, budowa domów komunalnych, przebudowa ul. Godebskiego, ul. Dąbrowskiego czy ul. Sułkowskiego. Nie zapomniano również o umieszczeniu na liście planowanych inwestycji: budowy nowej filii przychodni SPZOZ „Piastun” czy rozbudowy Liceum Ogólnokształcącego im Adama Mickiewicza.

Mapę inwestycji zrealizowanych i planowanych można sprawdzić tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.