Parku rozrywki nadal nie widać

Grodzisk Maz.

Całe rodziny miały zmierzać do Grodziska Mazowieckiego, aby korzystać z licznych atrakcji dostępnych w parku rozrywki. Budowa Adventure World Warsaw jeszcze nie ruszyła. Nie wiadomo, kiedy prace się rozpoczną.

Co w trawie piszczy? Czy budowa w końcu ruszy? Pytania się mnożą, a wszyscy zainteresowani powoli tracą nadzieję, że park rozrywki powstanie. W marcu 2013 roku spółka pochwaliła się uzyskaniem pozwoleń na budowę. Wszyscy czekali, kiedy inwestycja zostanie zrealizowana. Po szumnych zapowiedziach nastąpiła cisza. Dodatkowo w 2013 roku zamknięto biuro AWW.

Park rozrywki miał stać się wizytówką regionu i rozsławić gminę Grodzisk Mazowiecki nie tylko w kraju, ale także w całej Europie. Czy inwestycja zostanie podjęta? Coraz więcej osób ma wątpliwości, jednak padają zapewnienia, że projekt zostanie zrealizowany. – Mogę potwierdzić, że po burzliwym okresie rozpoczynamy działania restrukturyzacyjne, które są niezbędne do wsparcia projektu. Adventure World Warsaw to jeden z najbardziej ekscytujących projektów, który będzie realizowany w Europie – wyjaśnia Peter Mulder ze spółki Adventure World Warsaw.

Spółka chce dokonać pewnych zmian, które mają ułatwić przeprowadzenie inwestycji. Na czym będą one polegały? Mulder: – Chodzi o rozbicie inwestycji na kilka części, co ułatwi zarządzanie. Trudno wykonać tak ogromny projekt, a podział będzie ułatwieniem. Dlatego chcemy dokonać rozbicia na 4-5 projektów.

Rzecz jasna, powstanie parku rozrywki to ogromna inwestycja, która wymaga nakładów finansowych. Czy spółka posiada niezbędne środki? – Rozmawiamy z potencjalnymi inwestorami, aby doprowadzić projekt do skutku – informuje Mulder.

Zapytaliśmy o planowany termin zakończenia inwestycji, jednak nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.