Parking w Grodzisku gotowy wielkie otwarcie już niebawem

Grodzisk Maz.

Z lekkim opóźnieniem ale w końcu jest. Parking przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim jest już gotowy. Wielkie otwarcie zaplanowano na 14 października.

Budowa wielopoziomowego parkingu typu Parkuj i Jedź w Grodzisku Mazowieckim choć z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale dobiegła końca. W obiekcie znajdzie się blisko 300 miejsc parkingowych, stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, miejsca da rowerów, stacja Grodziskiego Roweru Miejskiego. 

Zdaniem władz Grodziska Mazowieckiego wielopoziomowy parking ma rozwiązać problem zakorkowanego centrum miasta. Dogodne warunki do pozostawienia samochodu i bliskość stacji PKP mają zachęcić mieszkańców do przesiadki do pociągów. 

Po wielu miesiącach prace dobiegły końca. Wielkie otwarcie zaplanowano na 14 października na godz. 16.00. Na otwarciu nie może zabraknąć atrakcji dlatego urząd zorganizował imprezę pod szyldem „Park & Rock, czyli roc(y)kowisko na parkingu. Zagrają na nim 4 Szmery, czyli najlepszy tribute band AC/DC w Europie, Swear The Empres – grodziska kapela post hardkorowa. Natomiast motocykliści ze Stowarzyszenia White Arrows przygotują pokaz motocykli.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.