Park Raszyński zamienił się w salę kinową

Raszyn

Reżyser, scenarzysta, aktor – George Clooney w trzech rolach, czyli „Idy marcowe” w CKR Kinie Letnim. Sobotni wieczór (8 lipca) w Parku Raszyńskim był wyjątkowy i dostarczył wielu filmowych emocji.

Na nieco ponad godzinę przed startem seansu pojawił się deszcz. Wszyscy byli pełni obaw, jednak po kilku minutach na niebie pojawiła się tęcza. Zwiastowała ona wyjątkowy wieczór w Parku Raszyńskim. A gdy na ekranie pojawił się George Clooney, większość kobiet wzdychała z zachwytu. Amerykański aktor pokazał wszystkie swoje atuty w filmie „Idy marcowe”, który zaprezentowano w malowniczym Parku Raszyńskim w ramach Kina Letniego CKR.

Na mieszkańców Raszyna czekał wielki ekran, 7×4 m, oraz wygodne leżaki i wspaniała atmosfera. Idealny pomysł na spędzenie sobotniego wieczoru. Na pół godziny przed startem seansu zaczęli pojawiać się pierwsi widzowie. Z minuty na minutę grono kinomanów powiększało się. Niektórzy przynosili ze sobą koce, inni zadbali o przekąski i napoje. Zdecydowana większość leżaków zapełniła się miłośnikami dobrego kina.

Wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy Mike Morrisa (Clooney), kandydata na prezydenta USA. Twarda polityczna rozgrywka, w której nie brakowało intryg. W całej historii ważną rolę odegrała piękna asystentka (Evan Rachel Wood). Doradca Morrisa (Ryan Gosling) nie mógł przejść obojętnie obok urokliwej koleżanki, która odkryła tajemnice kampanii. Na jaw wyszło, że Morris nie jest tak idealny, jak go wcześniej przedstawiano. „Idy marcowe” to uniwersalna opowieść o świecie polityki. Widzowie zgromadzeni w Parku Raszyńskim z ogromną uwagą oglądali film. – Kino Letnie to bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Przyjemnie spotkać się z ludźmi, posiedzieć na świeżym powietrzu. Nie zaszkodzi nawet kilka kropel deszczu, bo człowiek nie jest z cukru i nie rozpuści się – mówiła nam Zofia. – Uważam, że warto organizować takie imprezy jak Kino Letnie. Powinno być więcej pokazów – wyraził swoją opinię jeden z widzów.

Kolejny seans w ramach Kina Letniego CKR odbędzie się 2 września. Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Centrum Kultury w Raszynie oraz Grupa Wpr Media.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.