Park Anielin powoli się zmienia

Pruszków

Mieszkańcy Pruszkowa z niecierpliwością wyczekują zakończenia prac w zachodniej części Parku Anielin. Modernizacja tego teremu trwa od ubiegłego roku, ale na finał robót trzeba jeszcze poczekać.

Zachodnia część Parku Anielin znajdującego się między al. Wojska Polskiego a ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej ma być kolejnym punktem do wypoczynku na mapie Pruszkowa. Zgodnie z zamysłem będzie to park dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Mieszkańcy znajdą tu tor dla wrotkarzy, ściankę wspinaczkową, siłownię plenerową oraz boiska sportowe do siatkówki, koszykówki i boisko dedykowane seniorom. Całość dopełnią strefy rekreacji z siedziskami i ławkami. Nie zabraknie też miejsca na tymczasową scenę oraz na ekspozycję prac artystycznych.

Modernizacja parku ruszyła pod koniec ubiegłego roku. Nie obyło się bez problemów, bowiem prace opóźniła… pogoda. Roboty wznowiono pod koniec kwietnia. Trudno jednak powiedzieć, by „robota paliła się w rękach wykonawcy”. – Prace idą zgodnie z harmonogramem. Termin ich zakończenia nie jest zagrożony. Rozmawiamy z wykonawcą, by nieco przyspieszył prace, ale to już jego dobra wola – mówi nam Michał Landowski. 

Warto tu podkreślić, że wykonawca faktycznie nie musi się spieszyć, bowiem zgodnie z umową termin zakończenia prac związanych z modernizacją zachodniej części parku Anielin został wyznaczony dopiero na koniec listopada. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.