Para ukradła perfumy z drogerii

Pruszków

W ręce pruszkowskich policjantów wpadli mężczyzna oraz kobieta, którzy ukradli perfumy z jednej z drogerii na terenie miasta. Teraz grozi im do pięciu lat więzienia.

W sklepie kosmetycznym na terenie Pruszkowa pracownicy znaleźli puste opakowania i folie po markowych perfumach. Niestety sprawcy tego czynu nie zdawali sobie sprawy z tego, że na terenie sklepu znajdował się monitoring. Kamery zarejestrowały każdy ruch złodziei.

Gdy w drogerii ponownie pojawiła się podejrzewana o kradzież kobieta, pracownicy wezwali policję. Funkcjonariusze przybyli na miejsce oraz zatrzymali nie tylko kobietę, ale i mężczyznę, którzy razem dokonali kradzieży. Jak się później okazało para była nietrzeźwa.

– Ustalenia policjantów i zebrany materiał dowody pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu wspólnego dokonania kradzieży perfum o wartości około 850 zł.  Skradzione przez nich perfumy, jak stwierdzili zatrzymani, sprzedali zaraz po ich wyniesieniu ze sklepu za 200 zł – informuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

35-latka oraz 29-latek usłyszeli już zarzuty kradzieży. Przyznali się do czynu i dobrowolnie poddali karze.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.