Owocowo-warzywny konkurs z nagrodami

Brwinów

W Twoim ogródku rośnie warzywo bądź owoc nietypowych rozmiarów? Nadarza się okazja, aby zaprezentować dzieło natury światu. Gmina Brwinów organizuje konkurs na największe warzywo i owoc.

Od najmłodszych lat słyszmy, że należy jeść warzywa i owoce, ponieważ są one źródłem witamin. Jednym przychodzi to łatwiej, innym trudniej. Jednak nie uda się ich wykluczyć z diety. Wiele osób z przyjemnością hoduje warzywa i troszczy się o owocowe drzewka w przydomowych ogródkach. Serce rośnie, gdy widać efekty pielęgnacji. Gmina Brwinów chce, aby mieszkańcy zaprezentowali wyniki swoich starań. Magistrat ogłosił konkurs na największe warzywo i owoc.

Zabawa cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców gminy Brwinów. Konkurs organizowany jest już po raz piąty. Do 7 października można zgłaszać najdorodniejsze okazy. – Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia i załączyć do niej zdjęcie wyhodowanego owocu lub warzywa wraz z krótkim opisem hodowli. Warunkiem udziału w konkursie jest również okazanie komisji konkursowej dorodnego plonu w miejscu jego wyhodowania – informuje brwinowski magistrat.

Warto wspomnieć, że w konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy, a także osoby mające działkę na jej terenie bądź grunty rolne. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Pula przeznaczona na upominki wynosi 1000 zł. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 października.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.