Otwierają plac zabaw dla psów

Pruszków

Mamy dobrą wiadomość dla właścicieli czworonogów. Już w czwartek będzie można korzystać z placu zabaw dla psów.

W Pruszkowie powstał pierwszy plac zabaw dla psów. Czworonożni pupile mają teraz miejsce, w którym mogą się wyhasać i pobawić z innymi psiakami. Pomysł stworzenia placu zabaw to jedna z inicjatyw zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. O jej realizacji zdecydowali mieszkańcy, którzy oddawali swoje głosy właśnie na ten projekt.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że obiekt jest już gotowy. Konieczne było wprowadzenie drobnych poprawek. Wszystko udało się zrealizować zgodnie z wytycznymi. I już jutro będzie można korzystać z placu zabaw dla psów.

Jakie atrakcje czekają na naszych czworonożnych pupili? Na placu zamontowano m.in. równoważnię, duże i małe płotki, słupki do slalomu, tunel, obręcze, drążki do przeskoków z regulacją, szałas, kładkę oraz grzybki. W trakcie zabawy psiaków ich właściciele będą mogli odpocząć na ławeczkach. Na terenie placu umieszczono również podajniki z torebeczkami oraz kosze na psie odchody.

Plac znajduje się na tyłach garaży zlokalizowanych na przedłużeniu ul. Ewy, tuż obok toru kolarskiego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.