Otwarte Ogrody powracają do Brwinowa

Region

Festiwal Otwarte Ogrody powraca do Brwinowa. Planowany termin tegorocznej edycji na terenie gminy to 25–26 czerwca. Władze gminy i organizatorzy festiwalu zapraszają mieszkańców do współtworzenia Otwartych Ogrodów.

Festiwal Otwarte Ogrody promuje dziedzictwo mazowieckich miast ogrodów. Jego ideą jest organizowanie wydarzeń przez mieszkańców i zapraszanie gości do prywatnych ogrodów. Samorząd jest koordynatorem tych działań.

Na mocy porozumienia podpisanego przez burmistrza Brwinowa Arkadiusza Kosińskiego z organizatorką festiwalu Magdaleną Prosińską, gminy mogą w tym roku dołączyć do grona oficjalnych partnerów imprezy. Miasto i gmina będą uczestniczyć w festiwalu, jeśli znajdą się mieszkańcy, którzy zechcą zaprosić gości do swoich ogrodów, pracowni artystycznych, zechcą zorganizować wystawę, zaprezentować swoją twórczość lub twórczość znajomych, zaprosić na spotkanie z ciekawą osobą lub zorganizować inne wydarzenie.

Władze gminy zwracają się do mieszkańców z prośbą o przesyłanie propozycji i zgłoszeń do Biura Promocji Urzędu Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów, na adres e-mail:
promocja@brwinow.pl lub telefonicznie na numer 22 738 26 29.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.