Otwarcie skateparku w Grodzisku Mazowieckim

Region

Już od 24 lipca wszyscy miłośnicy deskorolek, rowerów wyczynowych i rolek będą mogli korzystać z nowego skateparku, który powstaje przy ulicy Sportowej 29 na terenie ZGKiM.

Obecnie na placu trwa montaż drewnianych elementów skateparku. Wśród nich znajda się takie konstrukcja jak: 23 metrowa mini rampa z dwoma quaterami, beng z poręczą, spine, duża wysoka piramida, duży funbox do latania i funbox z murkiem oraz dwie barierki zamocowane na płaskim asfalcie.

Drewniane konstrukcje elementów wyposażenia skateparku umożliwią ewentualną przebudowę i naprawę. Dzięki temu, gdy jakaś część się zużyje lub zniszczy będzie można ją szybko i łatwo wymienić. Robotnicy zajmują się obecnie wykańczaniem powstałych konstrukcji. Trwa obijanie ich sklejką. Gdy elementy będą już w pełni gotowe będzie można je zaimpregnować i przymocować do podłoża.

Uroczyste otwarcie obiektu będzie miało miejsce 24 lipca (sobota). Impreza inauguracyjna rozpocznie się o godzinie 12.00. Wśród atrakcji przewidzianych na ten dzień są m.in. pokaz zawodników BMX, nauka jazdy dla najmłodszych oraz liczne konkursy. Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się w konkursie dla amatorów. Natomiast zawodnicy zmierzą się w konkursie na najlepszy przejazd BMX oraz w konkursie best trick. Dla wszystkich gości i zawodników przewidziano drobny poczęstunek. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinie 17.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.