Otwarcie Biura Poselskiego w Pruszkowie

Region

Barbara Czaplicka, Poseł na Sejm RP otworzyła swoje Biuro Poselskie w Pruszkowie. Mieści się ono na pierwszym piętrze budynku przy ul. Kraszewskiego 5 lok 11.

Barbara Czaplicka jest posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej i zastąpiła w Sejmie RP Bronisława Komorowskiego, który w dniu 8 czerwca 2010 po zwycięskich wyborach prezydenckich złożył swój mandat poselski.

Barbara Czaplicka spotykać się będzie ze swoimi wyborcami dwa lub trzy razy w tygodniu. Godziny przyjęć jeszcze nie zostały ustalone, ale na miejscu dyżur pełnić asystent posłanki, z którym kontaktować się można telefonicznie w celu ustalenia terminu spotkania.

Poseł Czaplicka zapowiada, że w najbliższej przyszłości w jej biurze poselskim prowadzony będzie dyżur radcy prawnego, który bezpłatnie prowadzić będzie porady prawne.

Barbara Czaplicka jest z zawodu lekarzem pediatrą. Mieszka na terenie Powiatu Pruszkowskiego. Do niedawna pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Pruszkowskiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 r. startowała do Sejmu RP i osiągnęła najlepszy wynik spośród kandydatów Platformy Obywatelskiej w okręgu podwarszawskim, którzy nie zdobyli mandatu.

Biuro Poselskie Barbary Czaplickiej Posła na Sejm RP
ul. Kraszewskiego 5 lok 11 pierwsze piętro
tel: (22) 622 14 81

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.