Otwarcie CDK w marcu?

Pruszków

Wiele wskazuje na to, że Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie otworzy swoje podwoje dla mieszkańców dopiero w marcu. – Nie mamy jeszcze wyznaczonego terminu, bo przed nami jeszcze wiele pracy – mówi nam Michał Landowski.

Budowa Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie dobiegła końca. Jednak na oficjalne otwarcie obiektu przyjdzie nam jeszcze poczekać. – Jesteśmy na etapie odbiorów. Dopiero potem budynek będzie mógł zostać oddany do użytku – wyjaśnia Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa. 

Termin otwarcia nie został jeszcze wyznaczony. Pruszkowscy włodarze liczą na to, że obiekt będzie gotowy do otwarcia już w marcu. – Trzeba pamiętać, że do budynku muszą przenieść się wszystkie instytucje. To będzie trudny proces, bowiem na czas przenosin nie chcemy odciąć mieszkańcom dostępu do oferty kulturalnej – podkreśla Landowski. 

Wielu mieszkańców dopytuje również o siłownię i fitness, który będzie działał w centrum. – Tu będziemy ogłaszać przetargi – dodaje wiceprezydent Pruszkowa. 

Chcesz wiedzieć więcej na temat CDK? Już za tydzień opublikujemy wywiad z Anną Dudziec, prezes Centrum Kultury i Sportu, która będzie zarządzać obiektem. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.