Otrębusy wyróżnione edukacyjnie!

Otrębusy

Szkoła Podstawowa w Otrębusach została laureatem konkursu „Edukator na Mazowszu”. Ponadto wyróżniono dwoje jej nauczycieli – Arkadiusza Młyńskiego (zdobywca głównej nagrody) i Wiolettę Łęgowską.

„Edukator na Mazowszu” to konkurs dla kreatywnych szkół i nauczycieli, zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Udział w nim brały szkoły, które stwarzają przestrzeń kreatywnego rozwoju ucznia poprzez upowszechnienie kultury oraz nauczyciele cechujący się wyobraźnią i pomysłowością w prowadzeniu lekcji i zajęć, a także posiadający umiejętności inspirowania uczniów ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kulturowych.

Wyróżnienie w kategorii „Kreatywna szkoła podstawowa” otrzymała Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego w Otrębusach! – To zaszczyt dla nas, że podejmowane przez szkołę inicjatywy edukacyjno-wychowawcze są wysoko oceniane przez organizatorów różnego rodzaju konkursów. W swoim dorobku posiadamy już 18 certyfikatów poświadczających jakość naszej pracy w różnych dziedzinach oraz szereg wyróżnień i podziękowań – mówi dyrektor szkoły Urszula Wojciechowska. – Gratuluję wszystkim moim wspaniałym i niezmiernie kreatywnym Nauczycielom, którzy nieustająco przyczyniają się do zdobywania kolejnych nagród i wyróżnień. Przekazuję Państwu moje ogromne wyrazy szacunku – dodaje.

Nauczyciele z Otrębus również zostali laureatami konkursu. Nauczyciel informatyki Arkadiusz Młyński (patrz zdjęcie – dolna część) został zwycięzcą i otrzymał tytuł „Kreatywnego nauczyciela szkoły podstawowej”. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała też nauczycielka świetlicy Wioleta Łęgowska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.