Oszukał „na policjanta”. Teraz to policja go szuka

Pruszków

Trwają poszukiwania mężczyzny, który dopuścił się oszustwa stosując metodę „na policjanta”. Do zdarzenia doszło w Pruszkowie. Na podstawie zeznań świadków sporządzono portret pamięciowy podejrzanego mężczyzny. Ten kto rozpoznaje osobę widoczną na powyższym zdjęciu proszony jest o kontakt z pruszkowską komendą policji.

Do oszustwa doszło 27 czerwca na ul. Chopina w Pruszkowie. Sprawcą ma być mężczyzna w wieku 25-30 lat. Jego wzrost określono na 170 cm, budowa ciała średnia, włosy koloru ciemny blond i krótko ostrzyżone. Według świadków mężczyzna miał charakterystyczne bokobrody, a w dniu zdarzenia ubrany był w zielone spodnie z białymi wstawkami, seledynową koszulkę, zielone buty sportowe i seledynową czapkę z daszkiem. 

Rozpoznajesz tego mężczyznę (patrz zdjęcie)? Pomóż policji w odnalezieniu oszusta! – Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 758 60 81 do 86, (22) 60 46 213  lub policjantem prowadzącym tę sprawę pod nr tel. (22) 60 46 334 – przekazała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.