Ostatnie dni głosowania

Milanówek

Tylko o czwartku można głosować na projekty zgłoszone do kolejnej edycji milanowskiego budżetu obywatelskiego. Można wybierać spośród dziewięciu zgłoszonych zadań.

Władze Milanówka na realizację zadań w ramach budżetu partycypacyjnego na 2018 r. przeznaczyły 300 tys. zł. Te pieniądze zostaną przeznaczone na inwestycje, które zdobędą najwięcej głosów mieszkańców. A głosować może każdy mieszkaniec, który ukończył 16 lat. Warto jednak pamiętać, że głos można oddać tylko raz na jeden projekt, oddanie kolejnego głosu przez tę samą osobę powoduje unieważnienie wszystkich jej głosów.  

Do wyboru jest aż dziewięć projektów. Do budżetu zgłoszono zakup umundurowania i sprzętu ratowniczego oraz modernizację ogrodzenia OSP w Milanówku. Kolejny projekt to budowa systemu monitoringu zapylenia powietrza. Trzeci projekt zakłada zwiększenie dostępności ścianki wspinaczkowej w SP nr 1. Do budżetu zgłoszono również pomysł wybudowania informacyjnej ściany LED, na której mają być prezentowane informacje, zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych. Kolejny projekt to stworzenie ogólnodostępnej salki muzycznej. Część mieszkańców zaproponowała utworzenie ciemni fotograficznej. Ciekawym pomysłem jest stworzenie „Budki Nietelefonicznej” w której znajdujący się aparat telefoniczny informowałby np. aktualnych wydarzeniach kulturalnych, szlakach turystycznych czy historiach lokalnych.  Kolejny projekt zakłada grawerowania adresatek dla psów.Ostatni i zarazem najdroższy projekt, jaki zgłoszono do milanowskiego budżetu obywatelskiego to modernizacja placu zabaw przy boisku Orlik. 

Głosować można: online wypełniając ankietę lub oddając głos w jednym z punktów na terenie Milanówka:
Urząd Miasta Milanówka, Budynek A, ul. Kościuszki 45, czynne w godz. pracy urzędu,
Urząd Miasta Milanówka, Budynek C, ul. Spacerowa 4, czynne w godz. pracy urzędu,
Straż Miejska, ul. Warszawska 32, czynne całą dobę.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.