Ostatnie chwile, by wybrać projekty

Milanówek

Już tylko do 15 lutego w Milanówku będzie trwało głosowanie w sprawie wyboru projektów zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego.

W tym roku milanowski magistrat przeznaczył mieszkańcom do rozdania 300 tys. zł. Na jeden projekt maksymalnie można wydać połowę tej sumy. Temat ten opisywaliśmy pod koniec stycznia w artykule pt. „Głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego już niebawem.

Dokładną listę projektów można znaleźć tutaj. Głosowanie w sprawie ich wyboru rozpoczęło się 1 lutego. – Głosowanie potrwa do połowy lutego. Jeden mieszkaniec może oddać po jednym głosie na trzy wybrane projekty. Będzie można głosować elektronicznie i tradycyjnie na papierze. Liczenie głosów pewnie potrwa do około 20 lutego – mówiła nam 30 stycznia Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka.

Zatem głosowanie potrwa już tylko do jutra (15 lutego). Głosy na wybrane projekty można oddawać online oraz w jednym z punktów na terenie miasta-ogrodu:
– Centrum Informacji Turystycznej, ul. Piłsudskiego 30, czynne w godz. pracy Centrum
– Urząd Miasta Milanówka, Budynek A i B, ul. Kościuszki 45, czynne w godz. pracy Urzędu
– Urząd Miasta Milanówka, Budynek C, ul. Spacerowa 4, czynne w godz. pracy Urzędu
– Straż Miejska, ul. Warszawska 32, czynne całą dobę

Sprawy związane z milanowskim budżetem obywatelskim można śledzić na bieżąco na Facebooku.

 

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.