Ostatnia szansa na spotkanie z „Iluzjonistami”

Region

Takiego show w Polsce jeszcze nie było! Lubisz nadzwyczajne sztuczki? Zastanawiasz się jak iluzjoniści dokonują spektakularnych ucieczek? Chcesz zobaczyć mistrzowskie manipulacje na własne oczy? Jeśli tak to koniecznie wybierz się na spektakl „Iluzjoniści: Pierwsze starcie”.

Pięciu bohaterów, pięć dziedzin iluzji, pięć odmiennych charakterów, jeden cel: zaskoczyć widza i sprawić, by choć na chwilę uwierzył w magię. Spektakl w reżyserii Janusza Józefowicza to nowatorskie show. – Iluzjoniści są dla mnie kolejnym etapem na drodze artystycznych poszukiwań. Chcemy zaprosić widzów do świata iluzji, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje – podkreśla Józefowicz.

W świat magii i iluzji zabiorą nas: Gambit, Mr. Freak, Silver, Aryman oraz Prince. Widzowie na scenie zobaczą wiele magicznych rekwizytów. Wśród nich jest gigantyczne wiertło, które przewierca jednego z bohaterów, niebezpieczny wirnik silnika odrzutowca i wiele innych.

Spektakl kierowany jest do całej rodziny. Bawić się na nim będą zarówno dorośli jak i dzieci. Prezentujemy małą dawkę „Iluzjonistów”:

Jeśli chcecie obejrzeć spektakl „Iluzjoniści: Pierwsze Starcie” to musicie się spieszyć. Ostatnie seanse zaplanowano na najbliższy weekend. Bilety rozchodzą się bardzo szybko, dlatego warto już dziś kupić wejściówki. Można wybierać spośród sześciu seansów. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.