Ostatni dzwonek na złożenie rozliczenia

Region

Już w poniedziałek 30 kwietnia mija termin składania rozliczeń PIT w urzędzie skarbowym. Jeśli jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem nie ma na co czekać.

Dobra wiadomość jest taka że urzędy skarbowe w Grodzisku Mazowieckim i w Pruszkowie w poniedziałek pracują aż do godz. 18.00. Jeśli macie wątpliwości do tego czy formularz PIT wypełniliście poprawnie to jest szansa, że urzędnicy jeszcze wam pomogą. 

Natomiast jeśli wypełnienie formularza PIT nie jest dla was „czarną magią” i zwyczajnie zapomnieliście złożyć go wcześniej to skorzystajcie z opcji wysłania formularza przez internet. Oszczędzicie w ten sposób czas i… nerwy.  Wypełnienie deklaracji przez internet pozwala ograniczyć formalności do minimum. System e-deklaracje stworzony został w taki sposób, aby podatnicy nie mieli problemu z odpowiednim wypełnieniem i wysłaniem swojego formularza. Nie ma też powodu, aby martwić się, że formularz mógł nie dotrzeć do urzędu, ponieważ w przypadku poprawnego wypełnienia deklaracji wyświetla odpowiednie potwierdzenie.

Aby złożyć PIT za pomocą sieci należy wejść tutaj, pobrać i zainstalować specjalną wtyczkę (Plug-in) lub zainstalować aktualną wersję aplikacji e-Deklaracje desktop. Po wykonaniu tych czynności można wypełnić oraz wysłać PIT za rok 2017. W formie elektronicznej można również złożyć korektę zeznania czy deklaracji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.