Ośrodek dla miłośników motoryzacji

Region

Miłośnicy motoryzacji zacierają ręce na myśl o powstającym w Słabomierzu ośrodku doskonalenia techniki jazdy. Obiekt zostanie wyposażony w nowoczesne rozwiązania.

Dla kierowców z naszego regionu to świetna informacja! Po sąsiedzku, Słabomierz znajduje się w gminie Radziejowice, powstanie ośrodek dla tych, w których żyłach płynie „benzyna”. Warto zaznaczyć, że doświadczenie będą mogli zebrać tam również zaczynający swoją przygodę za kierownicą. Do świątyni motoryzacji będzie można dojechać sprawie, gdyż obiekt budowany jest u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. 

Mówi się, że trening czyni mistrza, jednak próżno szukać miejsc, gdzie miłośnicy czterech kółek mogą doskonalić swoje umiejętności. Ośrodek Drive Land ma zaspokoić ich potrzeby. Inwestycja wygląda niezwykle ciekawie i przyciąga uwagę motoryzacyjnych zapaleńców. Obiekt w Słabomierzu będzie posiadał sieć dróg i placów manewrowych przeznaczonych do szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy. 

Z pewnością smakowitym kąskiem będą zajęcia i zawody dla adeptów rajdów, wyścigów i driftu. Na terenie ośrodka pojawi się również tor terenowy, na którym będą demonstrowane możliwości samochodów z napędem na dwie i więcej osi. Kolejnym ważnym elementem inwestycji będą płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadnianiami oraz szarpak do wprowadzania samochodów w poślizg. 

DriveLand to miejsce pełne atrakcji. Na terenie budowanego ośrodka powstanie nowoczesny budynek, w którym odbywać będą się szkolenia, zloty miłośników motoryzacji czy sympozja naukowe.

Co ciekawe, inicjatorem ośrodka jest znany kierowca rajdowy Tomasz Kuchar.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.