Operator monitoringu pomógł odnaleźć starszego mężczyznę

Milanówek

Strażnicy miejscy z Milanówka kilka dni temu pomogli odnaleźć starszego mężczyznę, który samowolnie oddalił się z ośrodka opieki.

Do zdarzenia doszło 24 października. Dyżurny policji poinformował milanowskich strażników miejskich, że z ośrodka opieki oddalił się starzy mężczyzna. Pracownicy placówki poinformowali policjantów, że mężczyzna może być ubrany tylko w cienki podkoszulek.

Dezorientacja po opuszczeniu dobrze znanego miejsca oraz ubiór niedostosowany do warunków mogły stwarzać realne zagrożenie dla życia lub zdrowia mężczyzny.

Dyżurny straży miejskiej przekazał informacje o zaginionym pozostałym funkcjonariuszom. – Operator monitoringu analizował materiał, w celu określenia dokładnego wyglądu mężczyzny oraz kierunku oddalenia się z placówki. Działania pozwoliły właściwie ukierunkować służby – nagrania wskazały, że starszy mężczyzna przed samym wyjściem z placówki ubrał się w brązową kurtkę i szare spodnie. Rysopis został przekazany funkcjonariuszom policji i straży miejskiej, biorącym udział w akcji – informuje milanowska straż miejska.

Znalezienie zaginionego mężczyzny zajęło funkcjonariuszom zaledwie dwie godziny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.