Okradł konkubinę, a fanty oddał do lombardu

Pruszków

Pruszkowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który wyniósł biżuterię i sprzęt elektroniczny z mieszkania swojej konkubiny, a następnie zastawił wszystko w lombardzie.

Sytuacja miała miejsce w połowie grudnia minionego roku. Gdy kobiety nie było w domu, jej konkubent wyniósł z mieszkania wartościowe rzeczy.

– 33-latek wyniósł biżuterię oraz sprzęt elektroniczny. Gdy właścicielka dwa dni temu zorientowała się, że w domu brakuje rzeczy należących do niej, złożyła zawiadomienie na policji – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

3 stycznia dzielnicowi z Pruszkowa zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do aresztu. Odzyskano również rzeczy zastawione w lombardzie oraz zwrócono je właścicielce.

33-latek usłyszy zarzut kradzieży mienia, za które kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Okradł konkubinę, a fanty oddał do lombardu”

 1. Kij pisze:

  Do końca życia się na tym złomie nie ustawił nie róbcie z tego jakiegoś przestępstwa, wziol sprzedał i ma pare groszy na piwko i co z tego robicie afere szkoda wam ?

 2. Knot pisze:

  A gdzie miał oddać bezdomnym ?? Chyba lepiej ze do lombardu i zarobił pare groszy przecież o to chodziło żeby zarobić a nie stracić 😜

 3. Dr. Huckenbush pisze:

  Bo to zła kobieta była……

 4. Sebix pisze:

  Wincyj mefedronu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły