Okradł bar, został zatrzymany

Pruszków

Wracamy do sprawy kradzieży pieniędzy z baru przy ul. Niecałej w Pruszkowie. Policja zatrzymała złodzieja, który przyznał się do winy.

Z pierwszych doniesień wynikało, że kradzieży dokonały dwie osoby. W chwili zdarzenia, do którego doszło 15 grudnia w barze znajdowało się kilka osób. Sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi kasjerki i zabrał pieniądze. Policja podjęła czynności wyjaśniające, które pozwoliły ustalić najważniejsze fakty. W efekcie udało się zatrzymać złodzieja. – Praca operacyjna policja doprowadziła do ustalenia sprawcy kradzieży i jego zatrzymania – mówi nam st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna przyznał się do winy. Policja nie ujawnia sumy pieniędzy, która była przedmiotem kradzieży. – Przeprowadzono czynności procesowe z udziałem 39-letniego mężczyzny, który usłyszał zarzut zaboru w celu przywłaszczenia kasetki wraz z zawartością pieniędzy z baru Karczemka – przedstawia st. asp. Dąbrowska. – Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia – dodaje.

Jakie będą kolejne kroki w sprawie? – Niezbędne dokumenty dotyczące kradzieży zostały przekazane do sądu, który podejmie właściwe czynności – odpowiada pruszkowska funkcjonariuszka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.