Okradał pacjentów szpitala

Grodzisk Maz.

Grodziscy mundurowi zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który okradał pacjentów Szpitala Zachodniego.

Jak może zakończyć się pozostawienie swoich rzeczy bez opieki przekonał się mężczyzna, który stracił saszetkę z pieniędzmi i dokumentami w szpitalu. Grodziscy kryminalni szybko ustalili, kto może za tym stać. Sprawca „wpadł” podczas kolejnej wizyty w placówce. Damian S. usłyszał już zarzuty.

– Po zgłoszeniu kradzieży saszetki w poczekalni szpitala,   grodziscy kryminalni szybko podjęli działania w kierunku ustalenia sprawcy tego przestępstwa. W wytypowaniu 29–latka pomógł zabezpieczony w placówce monitoring . Gdy policjanci prowadzili kolejne czynności w tej sprawie na terenie szpitala, rozpoznali pacjenta podejrzanego o kradzież. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

U mężczyzny policjanci zabezpieczyli część pieniędzy, które mogły pochodzić ze skradzionej saszetki. Damian S. usłyszał zarzut kradzieży. To przestępstwo zagrożone jest karą pięciu lat pozbawienia wolności. – Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze czy zatrzymany nie ma na swoim koncie podobnych czynów w innych miejscach – zaznacza asp. sztab. Zych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.