Ogłoś się za darmo. Gdzie? Na Targach!

Pruszków

Przed nami 9. edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz. W weekend 12-13 marca w Hali Znicz do dyspozycji mieszkańców będą także dziennikarze Grupy WPR Media. To nie wszystko. Można będzie również zamówić bezpłatne ogłoszenie w Gazecie WPR.

Redakcja Gazety WPR i portalu WPR24.pl będzie miała na Targach swoje stoisko i tak jak podczas podczas poprzedniej edycji imprezy, nasi dziennikarze będą czekali na Czytelników chcących podzielić się nurtującymi ich sprawami. A zgłosić można każdy temat: chodnik, droga, komunikacja, nieestetyczna okolica, problemy w załatwianiu spraw w urzędach. Nie ma tematu, którego się nie podejmiemy.

To nie wszystko. Odwiedzając stoisko WPR będzie można bezpłatnie zamówić ogłoszenie w Gazecie WPR. Jeśli więc wykonujesz konkretne roboty budowlane, remontujesz mieszkania, organizujesz przeprowadzki, masz smykałkę w naprawianiu sprzętu RTV czy AGD, to ogłoszenie jest w sam raz dla Ciebie. Jedna osoba może zamówić jedno ogłoszenie. Emisja ogłoszeń – w rubryce drobne i składających się maksymalnie z 10 słów – zaplanowana jest na 10 kwietnia. Dla reklamodawców także mamy niespodziankę. W dniu Targów zakupiona reklama w Gazecie WPR i portalu WPR24.pl objęta będzie rabatem 30 proc.!

Targi Nieruchomości i Wnętrz to pierwsza regionalna giełda nieruchomości na Mazowszu. W jednym miejscu i czasie zaprezentowana zostanie oferta nieruchomości, doradztwa finansowego oraz aranżacji wnętrz z zachodniej części regionu podwarszawskiego.

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz

12-13 marca,  w godz. 10.00–16.00

Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

Wstęp wolny

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.