Odwiedź nasze stoisko w Dni Pruszkowa!

Pruszków

Przez dwa dni, 28 i 29 maja w Pruszkowie będzie trwało wielkie święto miasta. Pojawimy się tam i my wraz z naszym stoiskiem. Będzie to doskonała okazja, aby zgłosić temat dotyczący lokalnych problemów lub do wsparcia zbiórki przyborów szkolnych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Podczas Dni Pruszkowa będziemy świętować razem z Wami. Redakcja Gazety WPR i portalu WPR24.pl pojawi się wraz ze swoim stoiskiem. Nasi dziennikarze będą czekali na Czytelników już 28 maja od godz. 12.00. To doskonała okazja, aby zgłosić temat dotyczący lokalnych problemów. Chodnik, droga, nieestetyczna okolica, problemy komunikacyjne, kolejki w urzędach. Zauważyliście coś ciekawego i chcecie nam to przekazać? Nie ma problemu! Wysłuchamy i postaramy się pomóc.  

Ponadto w ramach akcji „Kolorowa Wyprawka” nasi Czytelnicy będą mogli wesprzeć uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. Wystarczy przyjść do naszego stoiska w Parku Kościuszki i oddać podarki dla uczniów. Co będzie przydatne? Przede wszystkim takie przybory jak: piórniki, zeszyty, plecaki, farby, kredki, plastelina, bloki rysunkowe i techniczne, teczki, papier kolorowy oraz wszystko to co przyda się dzieciom w nauce.

W pierwszej kolejności dary zostaną przekazane najbardziej potrzebującym uczniom. – Zależy nam, aby zrobić coś dobrego dla społeczności lokalnej, która już od wielu lat obdarza nas zaufaniem. Akcję kierujemy szczególnie do tych dzieci, które z różnych powodów nie mogą liczyć na taką wyprawkę, jak ich lepiej sytuowani koledzy – mówi Milena Skoczylas, wiceprezes zarządu Grupy Wpr Media i koordynatorka „Kolorowej Wyprawki”.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska, pozostawienia darowizn oraz zgłoszenia ważnych dla Was problemów!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.