Odebrali ulice po remoncie

Milanówek

Naddawki, Podgórna i Chopina – to ulice zlokalizowane w Milanówku, które zyskały nową nawierzchnię. Jak zapowiada burmistrz miasta-ogrodu jeszcze w tym roku kilka dróg zostanie wyremontowanych.

Dobrze skomunikowane miasto cechują drogi, które są nie tylko odpowiednio zaplanowane i rozrysowane na mapach, ale muszą być też w dobrym stanie. Niestety w każdej miejscowości znajdziemy te lepsze i te gorsze, niestety często z przewagą tych drugich… Dlatego mieszkańców cieszy każda nowa nawierzchnia i proszą o więcej. W Milanówku kilka ulic zmieniło swoje oblicze.

– Stan dróg w Milanówku jest różny, ale staramy się ciągle go poprawiać – tak swój wpis na Facebooku rozpoczyna Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka. Z dalszej jego części możemy się dowiedzieć, że remonty nawierzchni ulic w Milanówku trwają w najlepsze, pomimo jesiennej aury.

Właśnie włodarze odebrali po remoncie ulice: Naddawki, Podgórną i Chopina. Finalny efekt można podziwiać na zdjęciu wyżej. Ale… to jeszcze nie koniec. Jeszcze w tym roku na kilku milanowskich drogach mają pojawić się nowe nakładki asfaltowej. – Jeszcze w tym roku nakładki asfaltowe pojawią się na ul. Piasta (od ul. Dworcowej do ul. Podgórnej), Dworcowej i Nadarzyńskiej – natomiast w przyszłym roku poprawimy kolejne nasze ulice – napisała burmistrz Milanówka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.