Odbył się bieg „Biegnij po pomoc”

Bieg organizowany jest już po raz drugi przez uczniów LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie we współpracy z Fundacją Warszawskie Hospicjum dla Dzieci i Urzędem Miasta Pruszkowa. Impreza miała charakter otwarty, a dochód z niej przeznaczony jest dla Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Bieg główny rozgrywany był na dystansie 10 kilometrów. Start i meta usytuowane były przed Pałacem Ślubów na Placu Jana Pawła II, a jego trasa wytyczona została w alejkach parku wokół stawu Potulickich. Do biegu zgłosiło się ok. 50 zawodników z Warszawy, Pruszkowa, Komorowa i kilku innych miejscowości.  Zawodnicy mieli do pokonania pięć pętli długości dwóch kilometrów.

Zwycięzcą biegu głównego został Krzysztof Zakrzewski z Sochaczewa. Pokonał on dystans 10 km o czasie

35:17. Miejsca drugie i trzecie zajęli kolejno Adrian Kowalski i Krzysztof Bryła. Najszybszą z pań okazała się Aleksandra Wyszkowska z Warszawy.

Gratulujemy zwycięzcom, zawodnikom biorącym udział w biegu oraz licznym kibicom i obserwatorom imprezy. Do zobaczenia za rok.

Poniżej medaliści wszystkich kategorii wraz z uzyskanymi czasami.