Od 12 czerwca KM z nowym rozkładem

Kolej

Koleje Mazowieckie na koniec tego tygodnia wprowadzą nowy rozkład jazdy pociągów. Rewolucji nie będzie, jednak warto pamiętać o tym, że niektóre pociągi zmienią godziny swoich odjazdów i przyjazdów.

Co pewien czas KM wprowadzają nowy grafik kursowania pociągów. Choć tym razem nie szykują się wielkie zmiany, to lepiej sprawdzić czy pociąg, którym dojeżdżamy m.in. do pracy lub szkoły pojawi się o tej samej godzinie jak dotychczas.

Zatem co zmieni się na trasie Warszawa – Skierniewice? Przede wszystkim pasażerowie będą musieli zwrócić na godziny kursowania pociągów. Te zmienią się wraz z dniem 12 czerwca. Kiedy spojrzymy na nowy grafik widzimy, że różnice odjazdów i przyjazdów w porównaniu do obecnego rozkładu wynoszą od kilku do kilkunastu minut.

Co ciekawe pasażerowie nie nacieszą się długo nowym rozkładem. Przed nimi jeszcze dwie zmiany w krótkim odstępie czasu. Grafik wprowadzony 12 czerwca będzie obowiązywał tylko do 24 dnia tego samego miesiąca, zaś 25 w życie wejdą kolejne zmiany. Te będą obowiązywać do 9 lipca, bowiem 10 rozkład znów zostanie zmodernizowany.

Rozkłady dostępne są poniżej:

Warszawa-Skierniewice 12-24 VI

Warszawa-Skierniewice 25 VI-09 VII

Warszawa-Skierniewice 10 VII-03 IX

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.