Od 10 czerwca zamykają ul. Sienkiewicza

Pruszków

Ważna informacja dla kierowców. Od 10 czerwca fragment ul. Sienkiewicza w Pruszkowie zostanie całkowicie wyłączony z ruchu.

W związku z II etapem przebudowy ul. Sienkiewicza, od niedzieli 10 czerwca 2018 roku ruch w obu kierunkach na odcinku od ul. Staszica do ul. Stalowej zostanie wstrzymany. Organizacja ruchu przewiduje całkowite zamknięcie ul. Sienkiewicza na odcinku od ulicy Staszica na wysokości wjazdu do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej do ulicy Stalowej – poinformował nas Rafał Pszczółkowski ze Starostwa Powiatowego w Pruszkowie. 

Jeśli chodzi o organizację ruchu na czas zamknięcia to zmian nie będzie na ul. Stalowej. Drogą nadal będzie prowadzony ruch samochodów od dworca PKP w kierunku osiedla Staszica. Objazd w stronę dworca PKP został wytyczony ul. Powstańców i ul. Chopina. 

Kierowcy muszą się przygotować na spore utrudnienia. Warto podkreślić, że na skrzyżowaniu ul. Stalowej, ul. Plantowej i ul. Powstańców zmieni się pierwszeństwo. Od 10 czerwca drogami z pierwszeństwem będą ul. Stalowa i Plantowa, a ul. Powstańców będzie drogą podporządkowaną.

Do kiedy potrwają utrudnienia. – Inwestor budowy „Nowej Stacji”, który prowadzi przebudowę ul. Sienkiewicza, deklaruje zakończenie prac i przywrócenie pełnego ruchu od września 2018 r. – dodaje Pszczółkowski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.