Obiekt z masą atrakcji i ogromnym zielonym terenem

Art. Sponsorowany

Rancho pod Bocianem to urokliwe miejsce, położone z dala od miejskiego zgiełku, ale ze świetnym dojazdem. Liczba atrakcji przyprawia o zawrót głowy. Sprawdźcie!

Rancho pod Bocianem znajduje się w miejscowości Przypki. Dojazd z Warszawy zajmuje ok. 30 minut – dojedziecie trasą S8 lub S7. Miejsce to zapewnia całą gamę atrakcji zarówno dla gości biznesowych jak i prywatnych. Zachęceni opisem postanowiliśmy sprawdzić, jak na żywo prezentuje się Rancho pod Bocianem.

Dojazd z Pruszkowa, bardzo spokojnym tempem, zajął nam niecałe 20 minut. Pierwsze spojrzenie i w oczy rzuca się gustownie stylizowany obiekt połączony z restauracją, salą weselną i salami szkoleniowymi. Prawdziwe piękno znaleźliśmy gdy wyjrzeliśmy za budynek – 20 hektarów zielonych lasów, malowniczych łąk i kilka stawów. To wręcz idealne miejsce, aby zorganizować wesele, chrzciny, komunię lub inną uroczystość rodzinną.

Dowiedzieliśmy się też, jak szeroka jest oferta dla klientów biznesowych. Tutaj każdy pomysł zostanie odpowiednio zrealizowany. Pikniki firmowe, szkolenia, imprezy integracyjne oraz inne eventy organizowane są nawet do 3 tys. osób.

Rancho również sprawdzi się na weekendowy wypad z dziećmi lub znajomymi!

Na wyróżnienie zasługuje „Stara Izba”, czyli restauracja z tradycyjną polską kuchnią. Skosztowaliśmy polędwiczki ze szpinakiem, suszonymi pomidorami i grzybkami z cebulką. Krótko mówiąc: rozkosz dla podniebienia.

Oto atrakcje, które spotkacie na miejscu: 20 ha zielonych terenów, park linowy, profesjonalne pole do mini-golfa, tor quadowy i off-road, łowisko z ponad 4 tys. ryb, restauracja plenerowa i grill, plac zabaw z trampoliną. Na gości czekają 74 pokoje.

Na hasło „Gazeta WPR” nasi czytelnicy otrzymują 10 proc. zniżki w restauracji „Stara Izba”. Promocja waż na do końca kwietnia.

Rancho pod Bocianem
Nadarzyńska 15
05-555 Przypki
tel. 22 736 99 15

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.