O Studium podyskutują na osiedlu Staszica

Pruszków

Cykl spotkań dotyczących nowego projektu Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego dla Pruszkowa powoli dobiega końca. Przedostatnie spotkanie konsultacyjne odbędzie się 7 marca w Szkole Podstawowej nr 2.

Obowiązujące Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego dla Pruszkowa zostało uchwalone w 2000 roku. Teraz przyszła pora na zaktualizowanie dokumentu. A warto tu dodać, że Studium jest jednym z najważniejszych dokumentów planistycznych dla miasta. To właśnie tu znajdują się zapisy dotyczące przebiegu nowych dróg, lokalizacji inwestycji oświatowych czy mieszkalnych oraz miejsc, w których w przyszłości, tej bliższej lub dalszej, powstaną parki i tereny rekreacyjne. 

Jeśli jesteście ciekawi jak ma wyglądać Pruszków za kolejnych 20 lat to 7 marca (godz. 18.30) koniecznie wybierzcie się na spotkanie do Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej. W trakcie spotkania pruszkowscy włodarze zaprezentują projekt studium, opowiedzą o planowanych rozwiązaniach komunikacyjnych, nie tylko w kontekście całego miasta, ale również dzielnicy. Spotkanie będzie też okazją do dyskusji na temat bieżących spraw.  

Kolejne, ostatnie już, spotkanie dotyczące Studium odbędzie się 15 marca o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 6 w Pruszkowie. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.