Nowy Komendant Policji w Pruszkowie!

Region

Do naszej redakcji dotarła informacja o zmianie kierownictwa w pruszkowskiej komendzie policji. Funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie pełni podinspektor Aleksandra Dworak. Nominację wraz z awansem na stopień podinspektora policji przekazał w dniu dzisiejszym (1 czerwca 2010) jej dotychczasowy komendant Waldemar Perdion.

Obowiązki komendanta podinspektor Ola rozpoczęła od rutynowej odprawy dziennej szefów wydziałów. Szczegółowe meldunki dotyczyły zdarzeń i interwencji, które wydarzyły się na terenie powiatu w ciągu ostatnich godzin. Pobicie w Piastowie, kradzież samochodu, pijany rowerzysta, na ulicy Białej dwóch mężczyzn pobiło trzeciego, dwóch młodzieńców zabrało telefon komórkowy dziewięciolatkowi. Nic szczególnego. Zwyczajny dzień w pracy policjanta. Choć dla Oli szczególny.

Policjanci z pruszkowskiej komendy wybrali właśnie Olę, aby w Dniu Dziecka pełniła honorowe obowiązki ich komendanta. Ola jest córką jednego z nich. Ma 8 lat i jest uczennicą klasy I „e” Szkoły Podstawowej nr 6.

Zdaniem swoich starszych kolegów z obowiązków wywiązała się znakomicie. Na pamiątkę pełnienia funkcji Ola otrzymała z rąk dotychczasowego Komendanta piękne wieczne pióro, którym podpisywała dzisiejsze policyjne protokoły.   

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.