Nowy salon Opla w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich – MM Cars Warszawa

Art. Sponsorowany

Po wielu miesiącach pracy, poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry pracowników oraz budowie największego tego typu budynku w Warszawie, otwarty został salon Opla MM Cars Warszawa przy Alejach Jerozolimskich 237. Na odwiedzających czekają nie tylko najnowsze modele samochodów niemieckiej marki, ale również auta używane oraz autoryzowany serwis.

Grupa MM Cars stawia na ciągły rozwój – po sukcesach na Śląsku, przyszedł czas na podbój stolicy. Miejsce, w którym znajduje się salon zostało dobrane tak, aby cieszyć nie tylko właścicieli Opla z Warszawy, ale także okolicznych miejscowości takich jak Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Brwinów, Milanówek czy też Grodzisk Mazowiecki. Poszerzanie horyzontów, dbanie o najwyższą jakość usług oraz podążanie za najnowocześniejszymi rozwiązaniami – z pewnością są to cechy charakteryzujące Grupę MM Cars.

Co w ofercie?

Salon MM Cars Warszawa specjalizuje się w sprzedaży samochodów niemieckiej marki Opel, której tradycje sięgają końca XIX wieku, stale realizującej i wdrażającej wiele innowacji. Nie bez przyczyny mottem marki jest Wir leben Autos. Samochody są tworzone z ogromną pasją, dbałością o detale oraz o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dowodem na wybitne osiągnięcia marki jest m.in. Tytuł Samochodu Roku 2016 dla Opla Astry, a także wiele nagród otoczenia motoryzacyjnego za dbanie o styl, środowisko oraz bezpieczeństwo. Każdy klient salonu MM Cars Warszawa przed zakupem może umówić się na jazdę próbną i przetestować innowacje zastosowane w samochodach. MM Cars Warszawa oferuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, w wielu różnych formach zabudowy, nowe jak i używane. 

W ofercie można także skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania, leasingu czy ubezpieczenia. Dla kompleksowej obsługi, salon MM Cars Warszawa wzbogacono o profesjonalny, autoryzowany serwis samochodowy specjalizujący się w naprawach powypadkowych i mechanice pojazdowej.

Doświadczona marka

Grupa MM Cars działa w swojej branży już od 1990 roku. To pozwoliło zdobyć zarządowi i pracownikom ogromną wiedzę, ale też i doświadczenie z zakresu motoryzacji. Dzięki temu zespół MM Cars dobrze wie, jakie potrzeby mają klienci i z jakimi problemami się borykają. To pozwala na kompleksową pomoc w każdej sytuacji.

– Przeszło 25 lat działalności na rynku pozwoliło nam dobrze poznać branżę i naszych klientów. Nowy oddział MM Cars w Warszawie to przede wszystkim solidne samochody, ale też obsługa klienta na najwyższym poziomie i zawsze najlepsze ceny. Nasi pracownicy są bardzo dobrze przygotowani, by profesjonalnie odpowiedzieć na wszelkie pytania i odpowiednio doradzić klientowi – podsumowuje Magdalena Kałuzińska z marketingu Grupy MM Cars. – Wiemy, że zakup nowego samochodu to trudna decyzja, dlatego nasz zespół robi wszystko, by klient wybrał dokładnie to, czego potrzebuje na co dzień – dodaje.

Nowo otwarty salon Opla w Warszawie jest najnowocześniejszym autoryzowanym salonem tej marki w okolicy. Znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 237 (róg ul. Ryżowej) w Warszawie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.