Nowy rozkład jazdy już dostępny!

Pruszków

Wielu mieszkańców Pruszkowa z niecierpliwością czeka na moment kiedy zacznie obowiązywać zmieniona komunikacja autobusowa. Dotychczas rozkład jazdy był wielką niewiadomą, dziś miasto opublikowało nowy grafik.

Już za kilka dni pruszkowianie będą mogli przekonać się czy wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej wyszły na dobre. Przede wszystkim pojawią się dwie nowe linie, którymi będzie można dojechać z centrum Pruszkowa do Malich, a także do Ożarowa Mazowieckiego. O szczegółach na ten temat pisaliśmy tutaj.

Kolejną, nie mniej ważną kwestią są autobusy, którymi będą poruszać się mieszkańcy Pruszkowa. Na linie wyjadą pojazdy marki ZAZ wyprodukowane w 2015 r. Wszystkie mają być w jednolitej kolorystyce. Ich pokaz odbył się 16 czerwca przed Urzędem Miejskim w Pruszkowie.

Aby dopełnić całość brakowało tylko jednej rzeczy – rozkładu jazdy. Miasto opublikowało na swojej stronie internetowej nowy grafik, według którego będą kursowały autobusy. Rozkład każdej z linii można znaleźć tu. Zawarte są tam również szczegóły dotyczące taryfy biletowej oraz ulg jakie mogą przysługiwać poszczególnym pasażerom.

Nowy grafik:
Linia 1 – Os. Staszica – PKP Pruszków  (dzień powszedni)
Linia 1 – Os. Staszica – PKP Pruszków  (sobota i niedziela)
Linia 2 – Pruszków – Komorów (dzień powszedni, sobota i niedziela) – korekta 22.06.2016
Linia 3 – Pruszków – Piastów (dzien powszedni) – korekta 22.06.2016
Linia 3 – Pruszków – Piastów (sobota i niedziela)
Linia 4 – Pruszków – Parzniew – Gąsin (dzień powszedni)
Linia 4 – Pruszków – Parzniew – Gąsin (sobota i niedziela)
Linia 5 – Pruszków – Malichy (dzień powszedni)
Linia 5 – Pruszków – Malichy (sobota i niedziela)
Linia 6 – Pruszków – Ożarów Mazowiecki (dzień powszedni)
Linia 6 – Pruszków – Ożarów Mazowiecki (sobota i niedziela)

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.