Nowy najemca z branży wnętrz w Nowej Stacji

Pruszków

Galeria Nowa Stacja w Pruszkowie powoli nabiera kształtów. Równocześnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Do grona najemców dołączył właśnie Jysk.

Nowa Stacja to jedno z najbardziej wyczekiwanych miejsc w Pruszkowie. Galeria powstaje w rejonie ulic Staszica, Sienkiewicza i Ołówkowej. Znajdzie się w niej blisko 120 punktów usługowych i handlowych. Galeria ma być gotowa w czwartym kwartale 2018 r.

Do grona najemców dołączył właśnie Jysk. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Pruszkowa i okolic, zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy najmu z liderem w zakresie wyposażenia wnętrz – firmą Jysk. Polacy pokochali hygge, czyli duńską filozofię szczęśliwego spędzania czasu w miłym, minimalistycznie wyposażonym otoczeniu – dzięki ofercie JYSK w Nowej Stacji, wcielenie jej w życie będzie jeszcze prostsze – mówi portalowi retailnet.pl Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Oprócz sklepu Jysk w Nowej Stacji znajdziemy takie sklepy i punkty usługowe jak H&M, CCC, Carrefour, RTV Euro AGD, biura podróży Itaka i Rainbow oraz Super-Pharm. Nie zabraknie również multipleksu kinowego Multikino. W strefie restauracji pojawią się KFC oraz Olimp.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.