Nowoczesne osiedle pod Warszawą

Art. Sponsorowany

W lipcu ubiegłego roku ruszyła budowa osiedla domów jednorodzinnych Dom Moderno w Młochowie. W ostatnich latach okolice Nadarzyna są miejscem wielu inwestycji mieszkaniowych, jednak to właśnie projekt Dom Moderno spółki Avalon Investments wzbudza największe zainteresowanie.

Na atrakcyjność inwestycji Dom Moderno wpływa przede wszystkim jej rewelacyjne położenie, w którym zapewne każdy odnajdzie dla siebie coś atrakcyjnego. Dla pracujących w Warszawie istotna będzie bliskość trasy S8, umożliwiająca dojazd do centrum Warszawy lub Mokotowa w niespełna 20-25 minut. Świeżo upieczeni rodzice docenią bliskość takich obiektów jak żłobek (3 minuty), niepubliczne przedszkole (na terenie osiedla) czy nowo wybudowaną szkołę podstawową i gimnazjum wraz z nowoczesnymi obiektami sportowymi w postaci boisk oraz hali sportowej (200 m). Ponadto w kilka minut dojedziemy do Centrum Handlowego Janki.

Z drugiej strony, mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się na co dzień bliskością Parku Młochowskiego i rezerwatów przyrody. Jest to też idealne miejsce dla osób preferujących aktywny wypoczynek ze względu na świetne skomunikowanie inwestycji z pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Rozbudowana infrastruktura osiedla w postaci placu zabaw dla dzieci, boiska do piłki nożnej czy wydzielonego miejsca z murowanym grillem umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu dla mieszkańców w każdej grupie wiekowej. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie.

Pomimo tego, że budowa ma się zakończyć dopiero w czerwcu bieżącego roku, to część domów została już sprzedana lub zarezerwowana. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ deweloper korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w branży, był w stanie zaoferować nowoczesne i funkcjonalne domy budowane z materiałów doskonałej jakości, a jednocześnie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie będącej równowartością małego mieszkania w Warszawie. Ponadto domy są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

Jak widać, Dom Moderno jest świetną alternatywą dla małego mieszkania w mieście, dlatego uważamy, że główne hasło reklamujące inwestycję: „Zamień mieszkanie na dom z ogrodem” jest jak najbardziej trafione, a inwestor w związku z dużym zainteresowaniem już zapowiedział realizację kolejnego etapu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.