Nowe skrzydło ZSTiO już otwarte

Region

Budynek Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących powiększył się o dodatkowe skrzydło. W poniedziałek 15. listopada odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przy wejściu do nowego budynku.

Nowe skrzydło ma trzy kondygnacje o powierzchni użytkowej ponad 2,5 tys. m2. W budynku znajdą się sale lekcyjne, biblioteka, centrum multimedialne, sale pedagogów i psychologów, pokoje dla samorządu uczniowskiego, sklepik oraz pomieszczenia socjalne z jadalniami i zapleczem cateringowym.

Na każdej z kondygnacji umieszczono również niezbędne sanitariaty dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W podziemiach nowego budynku ulokowano natomiast szatnie i pomieszczenia magazynowe.

Budowa nowoczesnego obiektu jest jednym ze zrealizowanych etapów inwestycji Powiatu Pruszkowskiego. Oddane do użytku skrzydło to element projektu polegającego na całościowej przebudowie i modernizacji kompleksu szkolnego znajdującego się przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie.

Uroczystości związane z otwarciem nowego skrzydła odbyły się w miniony poniedziałek. Symboliczną formą oddania obiektu do użytku było przecięcie wstęgi przez Elżbietę Smolińską Starostę Powiatu Pruszkowskiego, Wandę Kurek dyrektora szkoły oraz przewodniczącą samorządu uczniowskiego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.