Nowe technologie w Milanówku

Milanówek

Już jutro mieszkańcy miasta-ogrodu będą mogli wziąć udział w spotkaniu pt. "Era nowych technologii w Milanówku". Poruszone zostaną m.in. tematy odnawialnych źródeł energii czy też światłowodu, który ma pojawić się na terenie miasta.

Jak Milanówek może rozwijać się dzięki nowym technologiom? Między innymi na to pytanie poznamy odpowiedź już jutro, 7 lutego podczas wspomnianego eventu. W programie znajdziemy wiele zagadnień. Zaprezentowany zostanie projekt „Orange Światłowód” i jego wpływ na rozwój cyfrowy miasta, zobaczymy prezentację mikroprojektu „Polsko-norweska wymiana dobrych praktyk”. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, wystawy prac studentów SGGW, stoisk: polsko-norweskiego mikroprojektu, Orange, odnawialnych źródeł energii.

Na spotkaniu pojawią się też goście specjalni. Prosto z norwekiej gminy Frogn przyjadą przedstawiciele partnerstwa polsko-norweskiego, obecny będzie też Radosław Brzózka, prowadzący program „Jak to działa?”.

Więc jeśli jesteś mieszkańcem Milanówka i chcesz dowiedzieć się: Jak światłowód wpłynie na poprawę jakości życia w mieście? Jak wykorzystać Odnawialne Źródła Energii? A także, jakie korzyści płyną z nowych technologii dla mieszkańców to, nie może Cię zabraknąć!

Podczas spotkania obecna będzie również redakcja portalu WPR24.pl. Już jutro możecie spodziewać się relacji z tego wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 przy ul. Fiderkiewicza 43 w Milanówku (Przedszkole nr 1).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.