Nowe Suzuki SX4 S-CROSS już dostępne!

Art. Sponsorowany

Warszawski salon Suzuki przy al. Krakowskiej 169 poszerzył swoją ofertę o nowy model SX4 S-CROSS. Samochód dostępny jest z nową gamą turbodoładowanych silników BOOSTERJET. Ale… to nie wszystko. Z pewnością klientów ucieszy fakt, że już w standardzie otrzymują bogate wyposażenie!

Trzeba przyznać, że nowy model Suzuki robi wrażenie. Doskonale wpisuje się w segment tak popularnych ostatnio crossoverów, czyli pojazdów łączących ze sobą cechy aut kompaktowych i SUV. W porównaniu do poprzedniego modelu obecny S-CROSS przeszedł poważne zmiany stylistyczne. W oczy rzuca się duży chromowany grill i reflektory wykonane w technologii LED. Warto zwrócić uwagę na zderzaki i wytłoczenia na karoserii, dzięki którym auto wygląda bardzo dynamicznie. Całość powoduje wrażenie masywnego, ale nie ciężkiego samochodu. 

Jakie są główne atuty tego pojazdu? – Atutem tego auta jest przede wszystkim prześwit, który został zwiększony w porównaniu do poprzednika o 2 cm. Teraz zdecydowanie łatwiej jest poruszać się samochodem po nierównościach, zaśnieżonej lub polnej drodze. Łatwiej jest też wsiadać do auta, bowiem nie trzeba wysoko podnosić nóg. Zmieniła się pozycja za kierownicą, która jest wygodna gdyż siedzi się wyżej. Z pewnością docenią to kierowcy, którzy mają problem np. z kręgosłupem. Ponadto zwężono przednie słupki (przy szybie czołowej), dzięki czemu zyskujemy większą widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo prowadzenia – mówi Artur Czamarski, kierownik ds. sprzedaży Suzuki Auto Club.

Ale to nie wszystko czym może pochwalić się nowy model SX4 S-CROSS. Wykorzystano nową gamę silników turbodoładowanych BOOSTERJET. Pierwszy o pojemności 1.0 i mocy 112 KM oraz drugi 1.4 legitymujący się aż 140 KM! Auto można dowolnie skonfigurować z 6-stopniową manualną skrzynią biegów lub automatyczną, do wyboru jest także rodzaj napędu – na przednią oś 2WD lub na wszystkie cztery koła 4WD. 

Suzuki ma także bogate wyposażenie standardowe. Znajdziemy w nim system ENG A-Stop (Engine Auto Stop Start) dbający o mniejsze zużycia paliwa, 7 poduszek powietrznych, a także system Hill Hold Control, dzięki któremu ruszanie pod górę nie sprawi problemu żadnemu kierowcy.

Nowy model SX4 S-CROSS można obejrzeć w salonie Suzuki Auto Club przy al. Krakowskiej 168 w Warszawie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.