Nowe stacje wypożyczalni rowerów GRM

Grodzisk Maz.

Na mapie Grodziska Mazowieckiego pojawiły się dwa nowe miejsca, w których można wypożyczyć rower miejski.

Użytkownicy Grodziskiego Roweru Miejskiego mają powody do zadowolenia. Od teraz mogą korzystać z dwóch nowych stacji. Ich lokalizacja to parking przy ul. Piastowej (tuż obok WKD) oraz w rejonie placu zabaw przy ul. Okrężnej.

– Na stacji przy ulicy Piaskowej dostępnych jest 12 stojaków i 8 rowerów, w drugiej lokalizacji przy ulicy Okrężnej na użytkowników czeka 15 stojaków i 10 rowerów – poinformował na facebooku grodziski magistrat.

Jak działa system wypożyczeń w Grodzisku? Przypominamy. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia Grodziskiego Roweru Miejskiego jest całkowicie bezpłatne. Opłata za kolejne godziny (od złotówki za godzinę) pobierana jest ze środków, którymi użytkownik wcześniej zasilił swoje konto. Trzeba to zrobić już przy rejestracji, której można dokonać za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej Nextbike lub przy terminalu stacji wypożyczeń. Samo wypożyczenie jest bardzo łatwe. Wystarczy podejść do terminala i postępować zgodnie z instrukcjami.

Przypominamy też o innych lokalizacjach stacji: przy Centrum Kultury, pływalni „Wodnik 2000”, hali sportowej na Westfala, Targowisku Miejskim, na Stawach Walczewskiego, Stawach Goliana, deptaku w rejonie PKP, w Parku Skarbków oraz na terenie zespołu szkolnego przy ul. Zielony Rynek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.