Nowe stacje napraw rowerów

Brwinów

W kilku punktach na terenie gminy Brwinów pojawią się nowe samoobsługowe stacje napraw rowerów.

Sezon rowerowy powoli się rozpoczyna, pogoda coraz częściej pozwala zarówno na wycieczki, jak i dojazd jednośladem do pracy czy szkoły. Bywa jednak, że dopiero w trakcie jazdy rowerem okazuje się, że przydałoby się dopompować trochę powietrza do kół, przykręcić tę czy inną śrubkę. A nie wozimy przecież ze sobą wszystkich niezbędnych do tego narzędzi.

W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się ogólnodostępne, samoobsługowe stacje napraw. Na terenie gminy Brwinów pojawi się siedem nowych. – Gmina Brwinów złożyła wniosek o dofinansowanie za pośrednictwem LGD „Zielone Sąsiedztwo”. Przyznana kwota 31 tys. zł pozwoli na zakup i montaż 7 samoobsługowych stacji naprawy rowerów, które staną na terenie czterech gminnych szkół (SP nr 1 przy ul. Piłsudskiego i ZSO przy ul. Żwirowej w Brwinowie, SP w Otrębusach oraz SP w Żółwinie), a także w Parku Miejskim w Brwinowie, w rejonie WKD Kanie Helenowskie i przy ścieżce rowerowej z Brwinowa do Parzniewa – informuje brwinowski magistrat.

Każda ze stacji wyposażona będzie w pompkę umożliwiającą napompowanie kół roweru, wózka dziecięcego czy inwalidzkiego, zestaw kluczy.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Nowe stacje napraw rowerów”

 1. Picasso pisze:

  Na Piłsudskiego i sochaczew kiej nie działa zacisk do pompowania wentyl samochodowym, w kotowicach zaś ktoś rok temu sprywatyzował klucze i śrubokręta, a nawet przewód od pompki 🙁

 2. Brwinowianin pisze:

  – skoro nasza brwinowska policja nie potrafi upilnować rowerów koło stacji PKP, gdzie są latarnie i chodzą ludzie, to tymbardziej nie poradzą sobie z tym !

 3. rrowerr pisze:

  Za chwilę zostaną zdewastowane jak to koło starostwa. Kilka tygodni po zamontowaniu…

 4. W butelke pisze:

  4,4tysia za pompke i kilka kluczy w metalowej obudowie… Złoty interes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły