Nowe gabloty i tablice ogłoszeniowe

Milanówek

Na ulicach Milanówka pojawiły się nowe elementy małej architektury. – Cel jest prosty. Chcemy skutecznie i jak najszerzej dotrzeć do mieszkańców z informacjami – mówi burmistrz Wiesława Kwiatkowska.

Gabloty i tablice zamontowano w poniedziałek, 5 grudnia. Pojawiły się w następujących punktach: ul. Wojska Polskiego vis-a-vis bramy głównej cmentarza (gablota), ul. Gospodarska przy skrzyżowaniu z ul. Przyszłości, obok placu zabaw (gablota i tablica), ul. Krzywa przy skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego, vis-a-vis wejścia na targowisko (gablota i tablica), ul. Skośna przy skrzyżowaniu z ul. Nowowiejską (gablota), ul. Sportowa przy wejściu na Basen Miejski i boisko Orlik (gablota).  

W zamykanych gablotach znajdą się ogłoszenia i informacje udostępniane przez urząd miasta, a na ogólnodostępnych tablicach swoje materiały mogą wywieszać również mieszkańcy.

Co skłoniło władze Milanówka do zwiększenia liczby takich elementów na mapie miasta? – Potrzeba jest przyczyną. Chęć lepszej i skutecznej informacji i dotarcia do mieszkańców. Wsłuchaliśmy się w głosy radnych, którzy prosili w swoich zapytaniach i wnioskach, aby stawiać tablice w takich miejscach, gdzie ich brakuje, bo nie było ich wcale lub były kiepskie i zniszczone. Chodziło też o to, aby tablica pojawiła się przy targowisku miejskim, które przynajniej raz w tygodniu skupia wielu mieszkańców. Cel jest prosty. Chcemy skutecznie i jak najszerzej dotrzeć do mieszkańców. A eygląd tych tablic zachęca do czytania – mówi nam Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.