Nowe auto już służy

Podkowa Leśna

Policjanci z posterunku w Podkowie Leśnej mogą korzystać w nowego samochodu, który posłuży do patrolowania miasta-ogrodu. Do zakupu pojazdu dorzucił się podkowiański urząd.

Auto jest już wykorzystywane w codziennej pracy. – Policjanci z posterunku w Podkowie Leśnej odebrali nowy samochód – Hyundai i20. Pojazd został dofinansowany przez miasto w kwocie 22,5 tys zł. Pozostałą różnicę w cenie pokryła Komenda Główna Policji. Decyzję o dofinansowaniu podjęto w czerwcu zeszłego roku.W podpisanej umowie Komenda Powiatowa zobowiązuje się do wykorzystywania samochodu przede wszystkim na terenie naszego miasta. Miasto dofinansowuje również dodatkowe ponadnormatywne służby prewencyjne – informuje Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Swoje uwagi na temat bezpieczeństwa w mieście wkrótce będzie można przedstawić na otwartym spotkaniu z mundurowymi. – Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców do zainteresowania się bezpieczeństwem w najbliższej okolicy, czujności sąsiedzkiej i zgłaszania funkcjonariuszom zauważonych zagrożeń. 16 marca 2018r. przewidziana jest debata z udziałem policji na temat bezpieczeństwa w Podkowie Leśnej – zaznacza burmistrz Tusiński.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.